kaybolan çocuk zabıta ekipleri tarafından bulundu

6 Mayıs 2024 Pazartesi 16:08

kaybolan çocuk zabıta ekipleri tarafından bulundu

Karadeniz Ereğli'de kaybolan bir çocuk, ailesi tarafından Alo 153 Zabıta Hattı'na bildirildi.

Zabıta ekipleri hızla harekete geçerek çocuğu bulmak için arama çalışmalarına başladı. Kısa bir süre sonra yapılan araştırma sonucunda çocuk güvenli bir şekilde bulunarak ailesine teslim edildi.

Zabıta Müdürlüğü, konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Alo 153 Zabıta ihbar hattına gelen kayıp çocuk ihbarı üzerine ekiplerimiz, titiz araştırmaları sonucunda kaybolan çocuğu buldu ve ailesine teslim etti. Halkımızın huzuru ve güvenliği için her zaman görev başındayız. İletişim için Alo 153 veya WhatsApp 0 552 067 01 53 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz." şeklinde duyuru yaptı.

Yorumlar

Çok önemli ziyaret

3 Mayıs 2024 Cuma 18:21

Çok önemli ziyaret

Çok önemli ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak'ın vefatı dolayısıyla Türk Metal Sendikası Genel Merkezine taziye ziyaretinde bulundu.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Uysal Altundağ Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş'ta hazır bulundu..

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Yorumlar

Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

3 Mayıs 2024 Cuma 18:16

Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

 

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ı ziyaret ederek göreve yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde Gülüç Belediye Başkanlığı’na 3. Kez seçilen Gökhan Mustafa Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Demirtaş’ın Gülüç’te 10 yılda güzel hizmetlere imza attığını vurgulayan Sesli “31 Mart 2024 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Gülüç Belediye Başkanlığı’nı 3. Kez kazanan Gökhan Mustafa Demirtaş arkadaşımızı tebrik ediyorum. 2014 yılından bu yana Gülüç’te güzel hizmetler yaptı. Gülüç halkıda kendisine sahip çıkarak bir kez daha göreve getirdi. Ben kendisini tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Sesli’ye teşekkür etti.

Yorumlar

Coşkulu kutlama

2 Mayıs 2024 Perşembe 14:51

Coşkulu kutlama

OYAK Maden Metalürji Şirketleri Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, gerçekleştirdiği etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutladı.

Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, çalışanlarının çocukları için düzenlediği çeşitli etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna ortak oldu.

 

Erdemir’deki etkinlikler kapsamında, 2009 yılından bu yana düzenlenen ve geleneksel hale gelen çocuk tiyatrosu 18-19 Nisan’da Ereğli'de sahne aldı. Erdemir Kültür Merkezi'nde perdelerini açan  Kırmızı Pabuçlar isimli oyun, toplam beş kez gösterime girdi. Oyun, çalışan çocuklarının yanı sıraEreğli’deki ilkokullarda öğrenim gören öğrencilerden oluşan yaklaşık 2 bin çocuk tarafından ilgiyle izlendi. EtkinliklerErdemir Çocuk Bakım Yurdu’nda okul öncesi eğitim gören çocukların Erdemir Genel Müdürlüğü’nü ziyaretiyle devam etti. Erdemir çalışanlarının ilkokul çağındaki çocukları iseGenel Müdürlük binasında yapılan bilgilendirmeyle üretim süreçleri hakkında bilgi aldılar ve Erdemir itfaiyesini ziyaret ettiler. Aynı zamanda günün anısına isimlerine özel olarak hazırlanan baretler de çocuklara hediye edildi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çalışanlarının çocukları için tesis gezisi düzenleyen Erdemir Maden ise, çocuklara anne ve babalarının çalıştığı üniteler hakkında bilgi verdi. Tesis gezisi sonrasında Genel Müdürlük binasını ziyaret eden çocuklara Ermaden yönetimi tarafından hediye verildi. Toplantı salonunda tesis hakkındadüzenlenen bilgi yarışmasında, çocuklar kendi aralarında yeni genel müdürlerini seçtiler. Çocuklardan oluşan yönetim, oyun parkları ve çeşitli aktiviteler konusunda yeni kararlar aldı. 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında,Uygur Tiyatro tarafından sahnelenen “Kırmızı Pabuçlar” isimli oyun gösterime girdi. Divriği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesiyle perdelerini açan oyun, ilkokul çağındaki yaklaşık 580 öğrenci tarafından izlendi

 

İsdemir’de ise, 20-21 Nisan’da lojman bölgesinde Çocuk Şenliği düzenlendi. Site bölgesindeki depremzede çocuklar, kurulan canlı langırt, şişme oyunlar, tırmanma duvarı gibi oyunların keyfini çıkardılar. Yüz boyama etkinlikleri, spor aktiviteleri, halat çekme ve çuval yarışı gibi etkinlikler deçocuklara eğlenceli anlar yaşattıÇocuk Şenliği, sahneye çıkan çocukların 23 Nisan marşlarını hep bir ağızdan okumaları ile sona erdi. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, İsdemir Genel Müdürlük Konferans Salonu’nda “Kırmızı Pabuçlar” oyunu da gösterime girdi. 22 Nisan tarihinde üçkez perdelerini açan oyun, lojman bölgesindeki Demirçelik Anaokulu ve Demirçelik İlkokulu öğrencileri ile buluştu. 24 Nisan’da ise, Demirçelik İlkokulu öğrencileri Genel Müdürlük makamına temsili olarak oturdu. Ziyarete okul idarecileri ile 1 ve 4’üncü sınıftan iki öğrenci ve öğretmenleri katıl.

Yorumlar

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

30 Nisan 2024 Salı 19:54

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ OLDU
Sendikamız ile TAT Metal arasında devam eden 5.Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri anlaşmaya varılarak 1 Mayıs Emek Bayramı arefesinde bağıtlandı.
Şube Başkanımız Sayın Altan KALFA’nın TAT Metal Emekçilerimize aktardığı 5.Dönem İş Sözleşmesi maddeleri Yiğit TAT Metal Emekçisi Üyelerimiz tarafından bayram coşkusuyla karşılandı.
Genel Başkanımız Sayın Uysal ALTUNDAĞ’a,Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ’a,Genel Merkez Yöneticilerimize ve Zaferin Mimarı tüm TAT Metal çalışanı dava arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor,hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorumlar