Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

3 Mayıs 2024 Cuma 18:16

Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

Sesli, Başkan Demirtaş’ı tebrik etti

 

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ı ziyaret ederek göreve yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinde Gülüç Belediye Başkanlığı’na 3. Kez seçilen Gökhan Mustafa Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Demirtaş’ın Gülüç’te 10 yılda güzel hizmetlere imza attığını vurgulayan Sesli “31 Mart 2024 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Gülüç Belediye Başkanlığı’nı 3. Kez kazanan Gökhan Mustafa Demirtaş arkadaşımızı tebrik ediyorum. 2014 yılından bu yana Gülüç’te güzel hizmetler yaptı. Gülüç halkıda kendisine sahip çıkarak bir kez daha göreve getirdi. Ben kendisini tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Sesli’ye teşekkür etti.

Yorumlar

Coşkulu kutlama

2 Mayıs 2024 Perşembe 14:51

Coşkulu kutlama

OYAK Maden Metalürji Şirketleri Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, gerçekleştirdiği etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutladı.

Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, çalışanlarının çocukları için düzenlediği çeşitli etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuna ortak oldu.

 

Erdemir’deki etkinlikler kapsamında, 2009 yılından bu yana düzenlenen ve geleneksel hale gelen çocuk tiyatrosu 18-19 Nisan’da Ereğli'de sahne aldı. Erdemir Kültür Merkezi'nde perdelerini açan  Kırmızı Pabuçlar isimli oyun, toplam beş kez gösterime girdi. Oyun, çalışan çocuklarının yanı sıraEreğli’deki ilkokullarda öğrenim gören öğrencilerden oluşan yaklaşık 2 bin çocuk tarafından ilgiyle izlendi. EtkinliklerErdemir Çocuk Bakım Yurdu’nda okul öncesi eğitim gören çocukların Erdemir Genel Müdürlüğü’nü ziyaretiyle devam etti. Erdemir çalışanlarının ilkokul çağındaki çocukları iseGenel Müdürlük binasında yapılan bilgilendirmeyle üretim süreçleri hakkında bilgi aldılar ve Erdemir itfaiyesini ziyaret ettiler. Aynı zamanda günün anısına isimlerine özel olarak hazırlanan baretler de çocuklara hediye edildi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çalışanlarının çocukları için tesis gezisi düzenleyen Erdemir Maden ise, çocuklara anne ve babalarının çalıştığı üniteler hakkında bilgi verdi. Tesis gezisi sonrasında Genel Müdürlük binasını ziyaret eden çocuklara Ermaden yönetimi tarafından hediye verildi. Toplantı salonunda tesis hakkındadüzenlenen bilgi yarışmasında, çocuklar kendi aralarında yeni genel müdürlerini seçtiler. Çocuklardan oluşan yönetim, oyun parkları ve çeşitli aktiviteler konusunda yeni kararlar aldı. 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında,Uygur Tiyatro tarafından sahnelenen “Kırmızı Pabuçlar” isimli oyun gösterime girdi. Divriği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesiyle perdelerini açan oyun, ilkokul çağındaki yaklaşık 580 öğrenci tarafından izlendi

 

İsdemir’de ise, 20-21 Nisan’da lojman bölgesinde Çocuk Şenliği düzenlendi. Site bölgesindeki depremzede çocuklar, kurulan canlı langırt, şişme oyunlar, tırmanma duvarı gibi oyunların keyfini çıkardılar. Yüz boyama etkinlikleri, spor aktiviteleri, halat çekme ve çuval yarışı gibi etkinlikler deçocuklara eğlenceli anlar yaşattıÇocuk Şenliği, sahneye çıkan çocukların 23 Nisan marşlarını hep bir ağızdan okumaları ile sona erdi. 23 Nisan etkinlikleri kapsamında, İsdemir Genel Müdürlük Konferans Salonu’nda “Kırmızı Pabuçlar” oyunu da gösterime girdi. 22 Nisan tarihinde üçkez perdelerini açan oyun, lojman bölgesindeki Demirçelik Anaokulu ve Demirçelik İlkokulu öğrencileri ile buluştu. 24 Nisan’da ise, Demirçelik İlkokulu öğrencileri Genel Müdürlük makamına temsili olarak oturdu. Ziyarete okul idarecileri ile 1 ve 4’üncü sınıftan iki öğrenci ve öğretmenleri katıl.

Yorumlar

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

30 Nisan 2024 Salı 19:54

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ

KAZANAN TAT METAL EMEKÇİSİ OLDU
Sendikamız ile TAT Metal arasında devam eden 5.Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri anlaşmaya varılarak 1 Mayıs Emek Bayramı arefesinde bağıtlandı.
Şube Başkanımız Sayın Altan KALFA’nın TAT Metal Emekçilerimize aktardığı 5.Dönem İş Sözleşmesi maddeleri Yiğit TAT Metal Emekçisi Üyelerimiz tarafından bayram coşkusuyla karşılandı.
Genel Başkanımız Sayın Uysal ALTUNDAĞ’a,Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ’a,Genel Merkez Yöneticilerimize ve Zaferin Mimarı tüm TAT Metal çalışanı dava arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor,hayırlı olmasını diliyoruz.

Yorumlar

Bozkurttan açıklama.

29 Nisan 2024 Pazartesi 19:08

Bozkurttan açıklama.

Bozkurttan açıklama.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın iştirakleriyle düzenlenen; “AFAD-DSİ Sel ve Taşkın Risk Azaltma Protokol Töreni”ne katıldık. 

 

AFAD Başkanlığımız ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğümüz iş birliğiyle sel ve taşkın risklerini azaltma yolunda, AFAD envanterinde bulunan 111 adet iş makinesinin Devlet Su İşlerinin kullanımına verilmesini kapsayan protokolle; sel ve heyelan riski yüksek Karadeniz Bölgemizde Zonguldak’ımızında bulunduğu 13 ilimizde risk azaltma faaliyetlerinde yerli ve millî üretim olan ekskavatörlerimiz görev yapacak. Derelerimizdeki temizlik ve ıslah çalışmalarına hız verilerek gerekli tedbirler hayata geçirilecek.

 

Saffet Bozkurt 

AK Parti Zonguldak Milletvekili

Yorumlar

Belde başkanına operasyon

29 Nisan 2024 Pazartesi 15:18

Belde başkanına operasyon

Zonguldak Ereğli Gülüç Milliyetçi Hareket Partisi belde başkanı Şükrü Özcan geçtiğimiz hafta kalp krizi geçirdi.

Gülüç MHP belde başkanı Şükrü Özcan geçtiğimiz hafta evinde bulunduğu sırada kalp krizi geçirdi. Durumun ardından sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk yardım sonrasında Özcan bölgede bulunan Echomar hastanesine sevk edildi.
Hastane de yapılan müdahale sonrasında Şükrü Özcan kritik bir operasyon geçirdi. Operasyon sonrası kendine gelen Özcan taburcu olmuştu. bugün edinilen bilgiye göre Özcan'ın bugün yeniden anjiyo ameliyatı olacağı öğrenildi.

Yorumlar