Celil Uzundan cumhurbaşkanına sitem

1 Nisan 2024 Pazartesi 20:42

Celil Uzundan cumhurbaşkanına sitem

Celil Uzundan cumhurbaşkanına sitem Ak parti Zonguldak kurucu il başkanı Celil Uzun sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sitem etti. Adeta içini döktü kurucuları yok saydınız.

Sayın cumhurbaşkanım daha önce seçim kaybeden genel merkezle devam ettiniz partinin kurucularını yok saydınız etrafınızda kibir abidelerini göremediniz marketleri bir türlü kontrol edemediniz size oy vermeyenleri paraya boğdunuz emekliyi unuttunuz teşkilatlarınız çok zayıf kaldı mhp ye çok güvendiniz bize etrafınızdaki kibir abidelerine baktınız bunu size defalarca sokağın sesi olarak ilettik ama olmadı malesef çöl üzgünüz hayallerimiz yıkıldı şimdi o kibir abideleri kaçacaklar ama biz buradayız yazık illerden sorumlu bütün danışmanlar size yanlış bilgi verdi malesef.

Yorumlar

Gümelide ak güvercin uçacak

23 Mart 2024 Cumartesi 13:22

Gümelide ak güvercin uçacak

Gümelide ak güvercin uçacak

DSP Genel Başkanı Aksakal, Alaplı ve Gümeli'de Seçim Rüzgârı Estirdi

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Alaplı ve Gümeli'de coşkulu karşılamalarla seçim çalışmalarını sürdürdü.

DSP Genel Başkanı Sayın Önder Aksakal, Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki seçim çalışmaları kapsamında önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. Alaplı ilçe teşkilatları tarafından coşkuyla karşılanan Aksakal, seçim otobüsüyle halkı selamladıktan sonra ilçe başkanlığını ziyaret ederek ilçenin güncel durumu hakkında detaylı bilgiler aldı.

Alaplı'daki temaslarının ardından Genel Başkanı Önder Aksakal; Genel Sekreteri Hasan Erçelebi, Genel Başkan Yardımcı Turgay Akbaba, Gümeli Belediye Başkan Adayı Erdal Bilgen ve partililer ile birlikte Gümeli Beldesi’ne ziyarette bulundu.

Gümeli'de miting havasında gerçekleşen ziyarette, DSP Genel Başkanı Sayın Aksakal ve beraberindekiler, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Halka hitap eden Aksakal, DSP'nin projelerini ve hedeflerini anlatarak destek istedi.

DSP’nin seçim çalışmaları kapsamında yapılan bu ziyaretler, DSP’nin Alaplı ve Gümeli'de gösterdiği kararlılık ve halkla bütünleşme çabasını bir kez daha ortaya koyduğunu, partililer arasında büyük bir heyecan ve motivasyon oluşturduğunu, ayrıca Gümeli'yi ziyaret eden ilk siyasi parti Genel Başkanı olarak sizlerle birlikte olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi.

Yorumlar

Türk metal sendikası ve Erdemir birlikte iftar düzenledi

22 Mart 2024 Cuma 10:35

Türk metal sendikası ve Erdemir birlikte iftar düzenledi

Türk metal sendikası ve Erdemir birlikte iftar düzenledi

Türk Metal Sendikası Kdz Ereğli Şubesi ve ERDEMİR’in birlikte düzenlediği iftar programımıza Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Uysal ALTUNDAĞ,Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya ODABAŞ,Şube Başkanımız Sayın Altan KALFA,ERDEMİR Genel Müdürü Sayın Niyazi Aşkın PEKER,ERDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sinan BOZKURT,ERDEMİR İnsan Kaynakları Direktörü Sayın Atilla YELBOĞA,Yönetim Kurulumuz,ERDEMİR Yöneticileri,ERDEMİR Baş Temsilcimiz ve Ünite Temsilcilerimiz birlikte katıldı.
Fabrikanın sınırlarını aşarak, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birini sergileyen bu özel akşama katkılarından dolayı Genel Başkanımız Sayın Uysal ALTUNDAĞ, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya ODABAŞ,ERDEMİR Genel Müdürü Sayın Niyazi Aşkın PEKER,ERDEMİR Yöneticilerimiz ve tüm katılımcılara şükranlarımızı sunar,bu güzel geleneğin devamını dileriz.

Yorumlar

GÖNÜLLERİ FETHETMEYE GELİYORUZ

20 Mart 2024 Çarşamba 21:15

GÖNÜLLERİ FETHETMEYE GELİYORUZ

GÖNÜLLERİ FETHETMEYE GELİYORUZ

GÖNÜLLERİ FETHETMEYE GELİYORUZ AK parti Gülüç beldesinde hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Her bir vatandaşıyla birebir temas ederek gönülleri fethetmeye devam ediyor. Gündüzleri teşkilat mensupları ve belediye başkan adayı Kerim Sönmez ve tam kadro meclis üyeleri ile beraber kapı kapı ev ziyaretleri akşamları ise her mahallede ayri iftar ikramıyla gülüç halkiyla beraber olmaya devam ediyorlar.

Yorumlar

Darbe Söylemine Tepki

20 Mart 2024 Çarşamba 21:10

Darbe Söylemine Tepki

Darbe Söylemine Tepki

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’dan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'darbe' söylemine cevabı
DSP Genel başkanı Sayın Önder Aksakal‘ın açıklaması şu şekilde;

CHP Genel Başkanı'nın, gençlerin yapacağı bir darbeye teslim olacağına dair beyanı 100 yıllık Cumhuriyetimizin "demokratik" niteliğine taban tabana zıt bir söylemdir ve bir o kadar vahimdir! Üstüne üstlük ülkenin her türlü sıkıntılı sürecini yaşayarak siyasi tecrübesini beslemiş 40 yaş üstü siyasetçi insanlarını tasfiye önerisi ise faşist Adolf Hitler'in yahudileri "sabun yapma" zihniyetinden daha tehlikelidir.
Bu görüşleri kapsamında kendisini de "40 yaşın üzerinde yeteneksiz, beceriksiz, basiretsiz bir siyasetçi" sınıfında değerledirdiğine göre yapacağı ilk iş öncelikle derhal kendisini tasfiye etmek olmalıdır.
Bu kararıyla Türkiye solunun önündeki en büyük engel de ortadan kalkmış olacak, dolayısıyla bir demokrasi görevini yerine getirmiş sayılacaktır.

Yorumlar