Başkan tekin öfkeli

8 Nisan 2024 Pazartesi 18:06

Başkan tekin öfkeli

Başkan tekin öfkeli


Alaplı Belediye Başkanı ve Alaplı Belediyespor Başkanı Nuri Tekin, Polatlı Belediye Spor maçında yaşanan olaylardan ötürü Polatlı Kulüp Başkanı ve yöneticilerini kınadı.
Tekin Alaplı Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısında yaptığı konuşmada, deplasmanda lider Polatlı ile dün karşı karşıya gelen ve 2-1 galip gelen Alaplı Belediyespor futbol ve teknik heyetini kutlayarak, ‘Polatlı Belediyespor ile oynadığımız maçta protokol tribününde yer alan Asbaşkan Erdal Akbaba, 2. Başkan Mustafa Sevim, Genel Kaptan Batuhan Usaç, Kulüp Yöneticisi ve Sözcüsü Yasin Ören, Yöneticiler Yılmaz Acar ve İş İnsanları Hüseyin Sözer ve Mustafa Yaman’a Polatlı Kulüp Başkanı, yöneticiler ve tribünlerden yapılan, sportmenliğe ve genel ahlak kurallarına aykırı fiziki ve sözlü tezahürat sonrasında protokolden atılmalarını şiddet ile kınıyoruz’ dedi.
YAPILAN SAYGISIZLIK TÜM ALAPLI HALKINA YAPILMIŞTIR
Alaplı Belediyespor yönetimine ve yapılan uygulamanın kabul edilemez olduğunu ifade eden Alaplı Belediye Başkanı ve Alaplı Belediyespor Kulüp Başkanı Nuri Tekin; ‘yapılan saygısızlık tüm Alaplı halkına karşı yapılmıştır. Yöneticilerimiz adeta linç edilmek istenmiştir. Alaplı Belediyespor sahadaki futbolcudan kenardaki teknik ekibe, yöneticilerine, tribünlerdeki seyirciye kadar futbol bir bütündür. Bu bütünlüğe zeval getirecek her türlü davranışın şiddet ile karşısındayız. Biz Alaplı’ya gelen tüm misafir takımları çiçeklerle karşılıyor, en iyi şekilde ağırlıyoruz. Ankara Polatlı’da çirkinleştirmenin değil güzelleştirmenin çabasını göstermek gerekirken dünkü maçta yaşananları kabul etmek mümkün değildir. Herkesi bir kere daha sağduyulu olmaya ve sportmenliğe davet ediyoruz. Tüm takımımıza büyük geçmiş olsun diliyor. Konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum" dedi.

Yorumlar

Kalfa polisleri unutmadı

8 Nisan 2024 Pazartesi 18:05

Kalfa polisleri unutmadı

Kalfa polisleri unutmadı

Türk Polis Teşkilatı, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla görev yapan, fedakar ve cesur bireylerden oluşan bir kurumdur. Türkiye Cumhuriyeti'nin temel taşlarından biri olarak kabul edilir. Vatandaşların can ve mal güvenliğini koruma, asayişi sağlama ve suçları önleme gibi hayati görevleri üstlenmiştir. Bu kutlu gün, aynı zamanda polis teşkilatımızın daha güçlü ve etkin bir şekilde hizmet vermesi için yenilenme ve gelişme azmini de pekiştirmektedir. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Görevi başında hayatını kaybeden polis şehitlerimizi rahmetle anıyor, görevi başında olan tüm polis memurlarımıza sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum.

Yorumlar

Tümer Özenç, hayatını kaybetti.

6 Nisan 2024 Cumartesi 17:08

Tümer Özenç, hayatını kaybetti.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nın en genç genel müdürlerinden biri olan mühendis Tümer Özenç, hayatını kaybetti.

1984 yılında Turgut Özal döneminde fabrikanın en genç genel müdürü olarak atanmış olan mühendis Tümer Özenç, vefat etti.

Tümer Özenç'in cenazesi 7 Nisan Pazar günü Üsküdar Şakir Camii'nde öğle namazının ardından Anadolu Kavağı Mezarlığı'na defnedilecek.

TÜMER ÖZENÇ: Yaşamı ve Kariyeri 1958 yılında Kurtuluş Lisesi'nden birinci olarak mezun olan Özenç, daha sonra ODTÜ'ye kabul edildi. Etibank sınavını kazanarak Almanya'da bulunan Aachen Teknik Üniversitesi'ne burslu öğrenci olarak giden Özenç, ülkeye döndükten sonra 9 yıl boyunca alüminyum tesislerinde çalıştı. Özenç, 1984 yılında Turgut Özal döneminde Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'na en genç genel müdür olarak atandı.

 
 
 
 
 
Yorumlar

POSBIYIK, BAŞKAN YARDIMCILARINI ATADI

5 Nisan 2024 Cuma 15:57

POSBIYIK, BAŞKAN YARDIMCILARINI ATADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, mazbatasını aldıktan sonra 6. döneminde görev yapacak başkan yardımcılarını atadı. Siyasi başkan yardımcılığı görevine CHP Belediye Meclis Üyeleri Çetin Yiğit ve Gökhan Günay atandı. Oğuz Cömert, Selma Açıkgöz ve Atilla Bulak’ın başkan yardımcılığı görevleri devam edecek.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı görevine 6.kez seçilen Başkan Halil Posbıyık, mazbatasını alıp görevine başlamasının ardından ilk atamalarını gerçekleştirdi.
Başkan Posbıyık, siyasi başkan yardımcılığı görevine CHP Belediye Meclis Üyeleri Çetin Yiğit ve Gökhan Günay’ı atadı.
Atamanın ardından Yiğit ve Günay, Başkan Posbıyık’a gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından görevlerine başladı.
2019-2024 döneminde memur kadrosundan başkan yardımcılığı görevini sürdüren Oğuz Cömert, Selma Açıkgöz ve Atilla Bulak, yeni dönemde de başkan yardımcılığı görevine devam edecek.
Yorumlar

BOZKURT VE ALT YAPI BAKANI BİR ARAYA GELDİ

5 Nisan 2024 Cuma 15:31

BOZKURT VE ALT YAPI BAKANI BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Zonguldak milletvekili Saffet Bozkurt Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'nu ziyaret etti.

Saffet Bozkurt şunları dile getirdi;
"Bir buçuk aylık seçim maratonunun ardından bölgemizde yapımı eden Ereğli-Devrek yolu, KDZ. Ereğli, Alaplı çevre yolunda gelinen son durum ve yapılacak olan projeler ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu'nu ziyaret ederek istişarelerde bulunduk."

Yorumlar